1. Komisyon almıyorsanız nereden para kazanıyorsunuz?

Sizlerden aldığımız aylık ücretler ve eğer bizim vesilemizle satış OLURSA sizden alacağımız sabit ücret bizim ayakta durmamız ve motivasyonla çalışmamız için yetmektedir. O sebeple büyük komisyonlara, hisseye, malınıza ortak olmamıza ihtiyacımız yok.

2. Komisyon almamanız hukuken doğru mu?

Mevzuatta komisyonsuz gayrimenkul pazarlaması yapılamayacağına dair en ufak bir hüküm yok, dolayısıyla çalışma hürriyeti gereği bu şekilde çalışabiliriz. Hukuken tüm mevzuata uygun olarak hizmet vermekteyiz ve öyle de olacağız.

3. Verdiğiniz ilanlar neticesinde iletişim kurmak isteyenlerle kim ilgilenecek?

İlanlarla ilgilenip iletişim kurmak isteyen kişi/kurum/acente ile ilk etapta biz ilgilenir, yazışırız. Ardından malınızı satın alma ihtimali yüksek olan bu kişi/kurum/emlak acentesini size yönlendiririz.

4. Vereceğiniz asistanlık hizmetini layıkıyla yaptığınızdan/yapacağınızdan nasıl emin olacağım?

 

Asistanlarımızın ilanlarımız için gelen aramaları açmama, mesajaları cevaplamama, etkili konuşmama gibi bir durumu yok ve olamaz. Çünkü eğer satış veya kiralama olursa satışlar için 649 TL kiralamalar için 449 TL ödülü (komisyon değil sabit ücret) alıyoruz. Bu ödülü satış veya kiralama yapan müşteriyi telefonda karşılayan asistana veriyoruz.

5. Paketlerinizden birini satın aldıktan ve taşınmazımın özelliklerini size ilettikten sonra beni nasıl bilgilendireceksiniz?

Haftalık olarak ilanlarınızın istatistiklerini sizlerle paylaşmaktayız. Başından sonuna kadar şeffaf ve hesap verilebilir çalışmaktayız.

6. Evi kim gezdirecek?

Geldik en kritik soruya. Evi/iş yerini eğer doğrudan kişi/kuruma satar iseniz bizzat siz; yönlendirdiğimiz acente kanalı ile satarsanız ilgili acente gezdirmektedir.