Loading...

1. Komisyon almıyorsanız nereden para kazanıyorsunuz?

Aldığımız aylık ücretler ve satışa aracılık ettikten sonra sizden alacağımız sabit ücret bizim  sistemimiz ve motivasyonla çalışmamız için yetmektedir.

2. Hangi sitelerde ilan yayımlıyorsunuz

Dünyada uluslararası emlak ilanı yayımlayan en kaliteli portalların neredeyse tamamında ilanlarınız yayımlanır.  Bu portallardan bizzat kendimize ait olan SellGlobal‘i inceleyebilirsiniz. Diğerleri için iletişime geçiniz lütfen.

3. Verdiğiniz ilanlar neticesinde iletişim kurmak isteyenlerle kim ilgilenecek?

İlanlarla ilgilenip iletişim kurmak isteyen kişi/kurum/acente ile ilk etapta biz ilgilenir, yabancı dilde yazışır ve iletişim kurarız. Ardından ilgili taşınmazı satın alma ihtimali yüksek olan bu kişi/kurum/emlak acentesini size yönlendiririz. Sürecin bundan sonraki kısmını da siz yönetirsiniz.

4. Neden satış sonrası sabit ücret alıyorsunuz?

Satış veya kiralama olursa satışlar için 2000 TL kiralamalar için 900 TL sabit ücret alıyoruz. Bu ücretin önemli kısmını satış veya kiralama yapan müşteriyi telefonda karşılayan asistana prim olarak veriyoruz.

5. Paketlerinizden birini satın aldıktan ve taşınmazımın özelliklerini size ilettikten sonra beni nasıl bilgilendireceksiniz?

İlanınızla ilgilenen olduğu vakit anlık olarak bilgilendirilirsiniz. Başından sonuna kadar şeffaf ve hesap verilebilir çalışmaktayız.

6. Evi kim gezdirecek?

Geldik en kritik soruya. Evi/iş yerini eğer doğrudan kişi/kuruma satar iseniz bizzat siz; yönlendirdiğimiz acente kanalı ile satarsanız ilgili acente gezdirmektedir. Parlakfikirler’den yer göstermesi isterseniz bu ekstra ücrete tabi olacaktır.

1
Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sağ altta bulunan gönderme ikonuna basıp mesaj gönderin.
Powered by