Loading...

1. Neden siz de komisyon alıp emlak danışmanlığı yapmıyorsunuz?

Parlakfikirler&Sellglobal olarak biz bir markayız ve hedefimiz taşınmazlar için yurtdışı dijital pazarlama çözümleri sunmaktır. Komisyon alıp emlak danışmanlığı yapsaydık “yazılım, dijital pazarlama, web-tasarım” işlerimize bu kadar verimli şekilde odaklanıp vakit ayrıramaz ve layıkıyla çalışamazdık. Lütfen bize komisyon teklif etmeyiniz!

2. Hangi sitelerde ilan yayımlıyorsunuz

Bu portallardan bizzat kendimize ait olan SellGlobal‘i inceleyebilirsiniz. Diğerleri için iletişime geçiniz lütfen.

3. Verdiğiniz ilanlar neticesinde iletişim kurmak isteyenlerle kim ilgilenecek?

İlanlarla ilgilenip iletişim kurmak isteyen kişi/kurum/acente ile ilk etapta biz ilgilenir, yabancı dilde yazışır ve iletişim kurarız. Ardından ilgili taşınmazı satın alma ihtimali yüksek olan bu kişi/kurum/emlak acentesini size yönlendiririz. Sürecin bundan sonraki kısmını da siz yönetirsiniz.

4. Neden satış sonrası sabit ücret alıyorsunuz?

Satış veya kiralama olursa satışlar için 2000 TL kiralamalar için 900 TL sabit ücret alıyoruz. Bu ücretin önemli kısmını satış veya kiralama yapan müşteriyi telefonda karşılayan asistana prim olarak veriyoruz.

5. Paketlerinizden birini satın aldıktan ve taşınmazımın özelliklerini size ilettikten sonra beni nasıl bilgilendireceksiniz?

İlanınızla ilgilenen olduğu vakit anlık olarak bilgilendirilirsiniz. Başından sonuna kadar şeffaf ve hesap verilebilir çalışmaktayız.

6. Mülkü kim gezdirecek?

Geldik en kritik soruya. Mülkü; eğer doğrudan kişi/kuruma satar iseniz bizzat siz; yönlendirdiğimiz acente kanalı ile satarsanız ilgili acente gezdirmektedir. Parlakfikirler’den yer göstermesi isterseniz bu ekstra ücrete tabi olacaktır.

1
Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sağ altta bulunan gönderme ikonuna basıp mesaj gönderin.
Powered by